Njihuni me kampionin e notit te Chelsea (VIDEO)

157

John Terry njihet si një luftëtar i vërtet në fushë, por e ka humbur disi freskinë me kalimin e viteve. Mbrojtësi 35-vjeçar ka treguar se është një kampion edhe jashtë fushave të lojës.

Gjatë stërvitjes me lojtarët e Chelsea-t, John Terry ka fituar garën e improvizuar në një pishinë.

Në këtë garë morën pjesë Ruben Loftus-Cheek, Gary Cahill, dhe Asmir Begovic.