“Njeri që flen ma shumë hala s’kam pa”, Cana tallet me Lenjanin

144

Lorik Cana ka bërë shaka me bashkëlojtarin e tij të Kombëtares Shqiptare dhe Nantes, Emir Lenjani.

Kapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana ka publikuar në Instagram duke u talluar me bashkëlojtarin e tij, Emir Lenjani.

“Njeri që flen ma shumë hala s’kam pa” shkruan Cana, i cili së bashku me kuqezinjtë janë duke u rikthyer nga Luksemburgu.

Kujtojmë se Cana dhe Lenjani janë shokë skuadre edhe te skuadra franceze, Nantes.