Një nga viktimat e Nices i mbuluar me flamur shqiptar!? (Foto)

183

Të paktën 84 persona janë vrarë dhe më shumë se 50 janë plagosur nga një sulm terroristë në Francë me rastin e festimeve të Ditës Bastille.

Një nga viktimat e mbrëmjes së djeshme në Nice të Francës është mbuluar me flamur shqiptar.

Nuk dihet nëse viktima ka kombësi shqiptare apo ka qenë një shqiptar që në momentin e masakrës ka gjetur flamurin e tij kombëtar për të mbuluar trupin e pajetë, raporton Opinon.al.

vikat