Neymar ‘show’, PSG turpëron Zvezdan (VIDEO)

Paris Saint Germain ka shënuar fitoren e parë në Ligën e Kampionëve.

Skuadra e trajnerit Thomas Tuchel ka shënuar fitore të thellë duke e mundur 6:1 Crvena Zvezdën.

Lojtari më meritor në këtë fitore për PSG ishte Neymar, që realizoi tre gola.

Në listën e golashënuesve u regjistruan edhe Cavani, Di Maria dhe Mbappe.

Golin e vetëm për Crvena Zvezdën e shënoi Marko Marin.

https://www.youtube.com/watch?v=zD9Ei2ClZW4