Në listën e Rafet Prekazit edhe sulmuesi i AC Milan (FOTO)

Rafet Prekazi, trajneri i kombëtarës së Kosovës U21, do publikoj listen e futbollistëve për dy takimet e fundit kualisikuese të Kosovës U21, shkruan futbollikosovar.com.

Në këtë listë pritet të jetë edhe talenti kosovar, Ismet Sinani.

19 vjeçari ka debutuar në fanellen e Kosovës U19 muaj më parë, ndërsa tani synon edhe debutimin te U21.

Kujtojm se Kosova U21 do luaj dy takimet e fundit ndaj Israelit në udhtim dhe Iralandës së Veriut si vendas.