Në fundjavë starton edhe Liga e Dytë, ja përballjet interesante që na presin

209

Në fundjavë do të startoj edhe sezoni pranveror i Ligës së Dytë me ndeshjet tejet interesante që i takon javës së 16-të, shkruan Gazetasheshi.com

Lideri i ligës, Fush Kosova do ta hap siparin e javës së 16-të me Dukagjinin. Ndërsa, po në të njëjten ditë do të zhvillohet edhe takimi në mes Beharit dhe Galaksisë.

Dita e diele do të jetë më e ngjeshur pasi pritet të zhvillohen hiq me pak se gjashtë ndeshje, e takimi më interesant padyshim që do të jetë në mes Bashkimit dhe Vëllazerisë

Liga e dytë – Java 16 –

27.02.2021 (E shtune)

Fushë Kosova – Dukagjini, e shtunë, 13:00, Fushë Kosovë

Behari – Galaksia, e shtunë, 13:00, Vitomiricë

28.02.2021 (E diele)

Vëllazeria – Bashkimi, e diel, 13:00, Prizren

Rilindja – Sharri, e diel, 13:00, Prishtinë

Vjosa – Dushkaja, e diel, 13:00, Shtime

Minatori – Lepenci, e diel, 13:00, Magure

Dardanët – Gjakova, e diel, 13:00, Gjakovë

Rahoveci – Dardania, e diel, 13:00, Malishevë

/GazetaSheshi/