Ndryshon renditja tabelare në Grupin B të Ligës së Parë, zhgënjejnë Ferizaj dhe Vllaznia

Renditja tabelare në Ligën e Parë, satkësisht Grupin B ka ndryshuar jo pak nga takimet e ditës së diel, shkruan Gazetasheshi.com.

Në krye të klasifikimit vazhdon të qëndrojë skuadra e Ulpianës me 13 pikë, ndërkohë që pasohet nga Flamurtari dhe Dardana që kanë nga nëntë pikë.

Zhgënjyes në këtë fillim kampionati janë rezultatet e Ferizajt dhe Vllaznisë, teksa ndodhen larg pritshmërive të tyre.

Renditja tabelare në Grupin B – Liga e Parë:

/Gazeta Sheshi/