Ndeshja mes Gjilanit dhe Arbërisë nuk do të zhvillohet në Stadiumin e Qytetit në Gjilan

992

Sport Club “Gjilani” në kuadër të xhiros së 23-të do ta pres skuadrën e Arbërisë, shkruan Gazetasheshi.com

Por, për dallim prej tjerave here, kjo ndeshje nuk do të luhet në Stadiumin e Qytetit në Gjilan.

Drejtuesit e klubit kanë vendosur që këtë ndeshje ta zhvillojnë në stadiumin me bari sintetik në Gjilan

Ndeshja zhvillohet ditën e shtune me fillim nga ora 13:00

Më poshtë e gjeni njoftimin: /Gazeta Sheshi/