Napoli – Milan, çfarë po ndodh? (Video)

199
Milani ka arritur që të shënoi dy gola të shpejtë më të filluar pjesa e dytë, për të barazuar në 2:2 rezultatin në derbin ndaj Napolit. Niang dhe Suso shënuan për Milanin.