Mrekullitë e Alban Hoxhës çmendin Çiljetën (FOTO)

198

Kualifikimi historik i Partizanit, dhe mrekullitë e Alban Hoxhës nuk kishin si të mos kishin reagimin e këngëtares së njohur, Çiljeta Xhilaga.

Ajo është një tifozë e çmendur e “të kuqve” dhe veçanërisht e portierit që zhvilloi një mbrëmje të madhe.

Çiljeta i ka dedikuar një postim në Instagram ku ndër të tjera shprehet:

“Se ky është portieri më i mirë në botë. Që na e nxori zemrën ngavendi  mbrëmjen e sotme. Super pritje ke bërë sot, urime për këtë kualifikim, krenar për ty”.

Ata janë komentuar shpesh për marrëdhënien e afërt mes tyre duke u aluduar se janë më tepër se miq.

https://www.instagram.com/p/BIGLELegP4X/