Mourinho zbulon një sekret të madh para se të nënshkruante me United

226

Jose Mourinho, i cili aktualisht drejton skuadrën angleze Manchester United ka pranuar një histori për mediumet angleze para se të vendoste që të qëndronte në ishull. |

“Kam mundur të rikthehem në Itali apo Spanjë, por Premierliga është gjithnjë më e veçantë”, theksoi “I veçanti”, transmeton Gazeta Sheshi.

Mourinho theksoi se kampionati anglez i futbollit është shumë më i vështirë, pasi konkurenca është me madhe dhe për të fituar një ndeshje duhesh të lodhesh mjaft shumë. Sipas tij Manchester United tashmë i plotëson këto kushte.

/Gazeta Sheshi/