Mourinho i pandalshëm, transferon super-futbollistin e Realit (FOTO)

Manchester United nuk heq dorë nga mesfushori i Real Madridit.

Jose Mourinho ka vendosur për përforcimin e parë të verës.

Porugezi kërkon me çdo kusht transferimin e Toni Kroos nga Reali.

Mediat britanike bëjnë të ditur që United ka përgatitur ofertën dhe do ta dërgojë shumë shpejtë atë ndaj Madridit.

toni-kroos-computer-wallpaper