Mourinho e largon futbollistin e njohur nga Unitedi

Marcos Rojo do të largohet nga Manchester United.

Sipas “The Sun”, trajneri Jose Mourinho nuk beson më në lojtarin.

Ai kërkohet me ngulm nga dy skuadra. PSG dhe Everton kanë shprehur interes për lojtarin argjentinas.

Me paratë që do të mbledhë United nga shitja e tij, “Djajtë e Kuq” do të bëjnë një goditje të madhe në mbrojtje.

Rezultati i imazhit për rojo