Montella largon dy futbollistë para ndeshjes kundër Shkëndijës (FOTO)

Zhvillime interesante te Milani para ndeshjes me Shkëndijën.

Dy lojtarët e skuadrës italiane, M’Baye Niang dhe Gabriel Paletta, nuk janë stërvitur me skuadrën para ndeshjes.

Ata nuk do të luajnë kundër ekipit shqiptar.

Mungesa e tyre në stërvitje nënkupton që dy lojtarët do të largohen shumë shpejtë nga “San Siro”.

Niang do të kalojë te Spartaku i Moskës ndërsa Paletta te Torino.

Image result for niang paletta