Momente romatike, ja si e kalon vetëizolimin Douglas Costa dhe e dashura e tij

Fotografitë e diskutueshme të yllit të Juventusit Douglas Costa dhe të dashurës Nathalia Felix kanë tërhequr zhurmën e tifozëve, veçanërisht një nga një udhëtim me biçikletë kuadrati natën vonë, kur braziliani supozohet të jetë në karantinë duke pasur parasysh shpërthimin e koronavirusit.

Braziliani u largua drejt Brazilit pak ditë më parë por me sa duke tai vijon të dalë lirshmën në vendëlindjen e tij.