Modelja e njohur, ‘e çmendur’ pas James Rodriguezit

Mesfushori i Bayern Munichut, James Rodriguez ka tifozë të shumtë në gjithë botën, por modelja Helga Lovekaty është ajo që vërtetë “çmendet” pas kolumbianit, transmeton zeri.info

Rusja e ka pranuar se është tifoze e madhe e Jamesit, që në kohën kur ky i fundit ishte i martuar me Daniela Ospinan dhe nuk ishte i lirë për aventura të tjera.

Por, në vitin 2017, futbollisti kolumbian i dha fund martesës dhe me ndihmën e ish-shokut të tij të skuadrës te Real Madridi, Cristiano Ronaldo, ka mundur të vendosë kontaktet me modelen ruse.

Helga është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, ku ndan shpesh me fansat, foto mjaft “të nxehta”, por ende nuk dihet ende asgjë për raportin e saj aktual me Rodriguezin.

ImageImageImageImageImageImageImage