Miloti harron Gentën, kjo është e dashura e re

211
Milot Binaku dhe këngëtarja Genta Ismajli, dikur ishin një çiftmjaftë i njohur, por ka vite që më nuk janë bashkë.

Si duket tashmë gjithçka i takon të kaluarës, të paktën nga ana e Milotit, pasi ai tashmë ka gjetur një të dashur të re, shkruan Magazina.al.

Ai në profilin e tij në facebook, ka publikuar një fotografi ku shihet bashkë me një femër të re e që mendohet se është e dashura e tij, pasi kjo vërehet edhe nga komentet që i ka marrë.