Milani humb, por Rike Roçi zbukuron “San Siron”

382

Milani u mposht dje në mbrëmjë në derbi duke lënë një shije të hidhur te tifozët kuq e zi që nuk fitojnë një ndeshje zyrtare ndaj Zikaltërve prej viti 2016, shkruan Albeu.com.

Por dje në tribunën e San Siros ishte e pranishme dhe tifozja e zjarrtë e Milanit Rike Roci.

Modelja shqiptare shkëlqeu në trubunë teksa shpërdau disa foto dhe video.

Në fakt Rikja është e pranishmë në cdo ndeshje derbi që luan Milani me Interin, dhe për praninën e saj në San Siro në ndeshjen Interit ajo e zbuloi ekskluzivisht për Albeu.com disa ditë më parë.