Messi apo Ronaldo? Raul me krahasimin më interesant që keni dëgjuar

Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzales, nuk ka mundur të ndaj Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin.

Sipas Raul, Ronaldo dhe Messi janë futbollistë unik dhe të nivelit të njëjtë.

“Ata janë dy futbollistë unik dhe vërtet mendoj se janë në nivel të njëjtë”, ka deklaruar Raul, përcjell lajmi.net.

“Nuk dua të bëjë krahasime mes tyre në bazë të titujve. Në ranglistën time ata do të jenë të sigurt në top 5”.