Mesjava sjellë gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës, këto janë përballjet

248

Futbolli i Kosovës do të zhvillohet në mesajvë, e ku do ta na presin dy ndeshje tejet interesante në kuadër të gjysmëfinaleve të Kupës së Kosovës, shkruan Gazetasheshi.com

Takimi më interesante pritet të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” ku Prishtina do t’i bëjë konak Llapit.

Ndërsa takimi tjetër do t’i vë përballë dy skuadrat e Ligës së Parë, Istogun dhe Dukagjinin.

Kujtojm që ndeshjet e para zhvillohen me datë 7 prill (e mërkure) nga ora 15:00. Ndërsa takimet e dyta me 21 prill.

/GazetaSheshi/