Mesi-Suarez, shikojeni këtë gol të futbollistëve të Krasnodarit (VIDEO)

162

E mbani mend 11­metërshin e shënuar nga Barcelona para pak muajsh, kur Mesi pasoi në zonë dhe Suarez shënoi? Sot e bëri edhe FK Krasnodari, kundërshtari i ardhshëm i Partizanit në Europa League. Në fitoren 4­0 kundër Terekut të Balajt dhe Roshit, në minutën e 77­-të, kur rezultati ishte 2­0, Mamaev pasoi për Smolov, i cili shënoi.