Mënyra se si e shpreh Gattuso dashurinë për Rrahmanin është epike!

535

Amir Rrahmani ka fituar besimin e Genaro Gattusos dhe në disa ndeshje radhazi ka qenë titullar te skuadra e Napolit.

Napoli u mposht nga Atalanta me rezultat 4-2, por në sy ra përqafimi i Gattusos me mbrojtësin e Kosovës.

Gattuso iu drejtua kosovarit në mënyrën e tij natyrale, që në shikim të parë dukej se do ta godiste.

Por kjo ishte vetëm një mënyrë e “frikshme” e tij se si përqafon lojtarët.