Mbyllen ndeshjet në Ligën e Parë, ja renditja tabelare (FOTO)

262

Në Ligën e Parë sot janë zhvilluar edhe dy ndeshje. Dukagjini ka marrë vetëm një barazim me Vllazninë, ndërsa Decani ka barazuar po ashtu 1-1 me 2 Korrikun, shkruan Gazeta Sheshi.

Megjithëse sfida ndërmjet Istogut dhe Vëllaznimit mund të ndryshojë rezultat në tavolinë, pas kërkesës së skuadrës së Istogut për ti marrë tre pikë, me ç’rast gjakovarët nuk kishin ndonjë futbollist nën moshën 20 vjeçare në formacione, ashtu siç e kërkon rregullorja e FFK-së, kjo mbetet tabela.

Liga I/Gazeta Sheshi/