Mavraj ua uron Bajramin (FOTO)

129

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare Mërgim Mavraj u ka uruar Festën e Kurban Bajramit të gjithë besimtarëve musliman përmes një publikimi në llogarinë e tij zyrtare, transmeton Gazeta Sheshi.

“Drita kesaj dite le ta ngroh shpirtin tone, gezimi le ta munde hidherimin; Zoti ua dhashte ate qe nuk e keni dhe ua shtofte ate qe e keni. Me fat dhe shum Te mira ne familjet e juaja.

URIME FESTA E BAJRAMIT”, ja shkruar Mavraj.

/Gazeta Sheshi/