Martohet prezantuesja e njohur shqiptare, mahnit e veshur nuse

Dita e sotme është një datë e shënuar për Vilma Mashën. Moderatorja e emisionit “Gol pas goli” në Supersport, ka veshur ditën e sotme fustanin e bardhë, dhe i ka dhënë fund beqarisë, teksa lidh kurorë me dashurinë e jetës së saj.

Në disa foto të publikuara nga miqtë e saj në rrjetet sociale, Vilma duket vezulluese, në ceremoninë që mbahet në tarracën e Bashkisë së Tiranës, bashkë edhe me thjeshtësinë që gjithmonë e karakterizon.

vilma masha drini zeqo

vilma masha