Manchester United dhe Barcelona e duan Shkodran Mustafin

156
Mediat spanjolle kane raportuar se Manchester United dhe Barcelona jane vene pas mbrojtesit shqiptare te Valencias dhe i duan sherbimet e tij me cdo kusht. Kjo per shkak se Mustafi është duke treguar paraqitje fantastike në ligën spanjolle.

Po sipas mediave spanjolle, Mustafi mund te largohet nga Valencia per nje shume prej rreth 35 milione eurosh gjate afatit kalimtar te veres.

Pra ka shume mundesi qe Shkodran Mustafin, gjate edicionit te ardhshem ta shohim te veshur me nje fanelle te re.