Manchester United asnjë goditje në portë: GO HOME SOLSKAJER!

Manchester United dështoi të marrë pikë kundër Wolvesit në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të FA kupës.

Skuadra e Solskjaer nuk arriti të bëjë as një goditje serioze në drejtim të portës kundërshtare.

Dhe kjo gjë duket se i ka bërë tifozët e United ta kërkojnë shkarkimin e Solskjaer, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes tifozë të shumtë në rrjetet sociale kanë kërkuar shkarkimin e tij.

Trajneri i United po shihet si problemi kryesor nga tifozët për humbjet e kësaj skuadre.