Man Utd me mungesë të madhe ndaj Chelseas

Chelsea dhe Manchester United përballen këtë të shtunë në ‘Stamford Bridge” në ora 13:30.

‘Djajtë e Kuq’ mund të mos llogarisin në shërbimet e Marouane Fellainit, pasi të mërkurën ka pësuar një lëndim joserioz.

Mesfushori belg kishte probleme me fitnesin të mërkurën, andaj Jose Mourinho i ka dhënë atij një pushim.

Sipas mediave në ishull, Fellaini me gjasë nuk do të luaj ndaj Chelseas.