Man Utd-Liverpool, formacionet zyrtare

140

Në 21:05 fillon derbi anglez i Ligës së Evropës mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit.

Ndeshja e parë kishte përfunduar 2:0 në të mirë të skuadrës së Jurgen Klopp.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të të dy skuadrave.

Manchester United: De Gea, Varela, Smalling, Blind, Rojo, Carrick, Fellaini, Lingard, Mata, Martial, Rashford.

Liverpool: Migniolet, Clyne, Lovren, Sakho, Milner, Can, Henderson, Lallana, Firmino, Coutinho, Sturridge.