Mainz shkatërron Liverpoolin (Video)

245
Liverpooli me rezultat të njëjtë siç ka mposhtur një ditë më parë Barcelonën, është mposhtur sot nga Mainz.

Skuadra gjermane, ka mposhtur me rezultat të thellë 4:0 Liverpoolin e Jurgen Kloppit.

Brosinski, Cordoba, Malli dhe Muto, shënuan për Mainzin.