“Magji” brenda dhe jashtë fushe, njihuni me portieren sexy që po “çmend” fansat

Nikol Pagani është një futbolliste, e cila aktivizohet si portiere në skuadrën e serisë D në Itali, Pro Sesto.

21-vjeçarja, e cila jeton në qytetin e Milanos, regjistron më shumë se 2500 ndjekës në rrjetet sociale, të cilët me sa duket nuk e vlerësojnë vetëm për paraqitjet që portierja bën në fushën e lojës, por edhe për format e saj trupore.

f6dfd6sdsds6Portjerja seksiNikol PaganiPortjerja