Low publikon listën për dy takimet kualifikuese për Rusi 2018 (Foto)

176

Joachim Low ka publikuar listën e përfaqësues së Gjermanisë për takimet ndaj Finlandës dhe Norvegjisë.

Në listën e teknikut gjerman është edhe Shkodran Mustafi dhe shumë yje tjera që luajnë në klubet e mëdha evropiane.

Takimi është i vlefshëm për kualifikimet për Botërorin ‘Rusia 2018’, ndërsa më poshtë keni listën e plotë.

CqyK3OlWAAAWypS