Lorik Cana po i komentonte ndeshjet e Championsit, gruaja e tij ‘e tall’ keq

Lorik Cana përveçse një futbollist dhe një baba i shkëlqyer, na ka treguar shpesh se është edhe një bashkëshort shembullor.

Ai është një ndër meshkujt më simpatikë shqiptarë dhe të themi të drejtën çdo femër do e donte një mashkull në krah si Loriku.

or ai po jeton një romancë të lumtur me bashkëshorten e tij italiane të quajtur Monica.

Aq të lumtur janë saqë nuk e kanë problem edhe nëse bëjnë shaka publikisht me njëri-tjetrin. Ndërkohë që Loriku po komentonte ndeshjet e Champions League, bashkëshortja e tij i ka vendosur disa efekte që ka nxjerrë Instagrami për Halloween duke e kthyer ish-kapitenin në një “Drakula”, por me kravatë.

Image