Llapi eshte ne epersi ndaj Istogut

201

Rezultati aktual i ndeshjes Llapi – Istogu eshte 4:0. Golat jane shenuar ne minuten 30′, 33′, 38′ dhe 65′ nga Kushtrim Shabani, Visar Zogiani, Ilir Blakqori dhe Benjamin Emini.

Formacionet zyrtare

Llapi: Ademi, Jashari, Sinani, Kuka, Blakqori, Namani, Shabani, Zogiani, Emini, Mavriqi, Zabërgja. Trajner: Tahir Batatina

Istogu: Hajrizaj, Kuqi, Rama, Cacaj, Morina, D.Gashi, Duraku, K.Gashi, Bruqi, Hoxhaj, Hamedi. Trajner: Genc Hoxha.

Gjyqtar: Nazmi Raci