Liverpool-Milan u mbyll me këtë rezultat (VIDEO)

280

Liverpool ka mposhtur Milanin 2:0, me golat e Divock Origit dhe Roberto Firminos.

https://www.youtube.com/watch?v=9M_uxhgxbMQ