Liverpool – Barcelonë, ndeshja përfundon me rezultat shkatërrues (VIDEO)

225
Liverpooli e ka mposhtur më lehtë siç ka pritur kampionen e La Ligas, Barcelonën, me rezultat 4:0.

Kjo ndeshje ishte e karakterit miqësor edhe u zhvilluar në kuadër të Internatinonal  Champions Cup.

Mane, Origi, Grujic dhe Mascherano me autogol, shënuan për fitoren e Liverpoolit.

http://www.dailymotion.com/video/x4m7jbp_all-goals-hd-liverpool-4-0-barcelona-06-08-2016-hd_sport