LIVE: Stadiumi fillon të mbushet, arrijnë edhe "Dardanët"

Stadiumi “Loro Boriçi” ka filluar dalëngadalë të mbushet me tifoz, derisa në tribunat prapa golave kanë arritu edhe “Dardanët”, raporton Gazeta Sheshi.

Dyert janë të hapura dhe tifozët po braktisin rrugët dalëngadalë për ti’a mësyrë stadiumit. Në këtë ndeshje priten të jenë edhe një pjesë e konsiderueshme të tifozërisë kroate.

Tribuna 1 Tribuna 2 Tribuna 3/Gazeta Sheshi/