Lista e Bunjakit, vjen reagimi i parë nga futbollisti i Superligës

679

Ka ardhur reagimi i parë nga një i paknënaqur me listën e shpallur sot të Përfaqësueses së Kosovës nga Albert Bunjaki.

Është portieri i Llapit, Ilir Avdyli, i cili ka thënë se ka merituar një ftesë nga përzgjedhësi, pasi edhe më parë ishte anëtar i Përfaqësueses, transmeton Gazeta Sheshi.

Ja reagimi i plotë i Avdylit:

Ne moshën 17vjeqare debutova ne Superlig dhe isha pjes e shum skuadrave pastaj kalova te Tirana kisha disa ndeshje.Pas pranimit te Kosoves ne UEFA dhe disa shkaqeve familjare vendosa ti kthehem futbollit te Kosoves pa dasht me nenqmu askend te mos gjendem pjes e kombtares??? !!! Veq nje deshir e kisha pas qe ta lodh koken pak me shume Albert Bunjaku.

Capture