Linda Morina ofendon Noizyn dhe Cozman

201

Përplasja mes grupit OTR dhe Babastars bëri bujë në portalet shqiptare.

Linda Morina ka reaguar me anë të një postimi në facebook ku i ofendon të dy dhe i quan ”patriot te hoteleve”.

Ja çfarë shkruan Linda:3