Linda Morina me këngë për Erdoganin (Video)

197

Pra, si dhe shumë kosovarë, edhe Linda Morina i është gëzuar dështimit të grusht shtetit.

Dhe… sigurisht se puçi ushtarak në Turqi nuk ka mundur t’i ikte Linda Morinës. Ajo, si zakonisht i ka thur nja 4-5 rreshta dhe yrysh e në Facebook.

Linda e shpall hero presidentin Rexhep Tajip Erdogan.

Pra, si dhe shumë kosovarë, edhe Linda Morina i është gëzuar dështimit të grusht shtetit.

Dëgjojeni edhe një “perlë” nga Linda. /Lajmi.net/

keng per presidentin rexhep taip erdogan hero i turqise respekt

Posted by Linda Morina on Sunday, July 17, 2016