Liga e Parë vjen me tri ndeshje interesante, vëmendja në Pejë

493

Java e 17-të në Ligën e Parë do të mbyllet sot (e diele) me tri ndeshje interesante, shkruan Gazetasheshi.com

Në Grupin A do të zhvillohet vetëm një ndeshje, ku Onix Banja do të jetë nikoqire e Vëllaznimit.

Ndërsa, në Grupin B në planprogram do të jenë dy ndeshje, e ku veçohet përballja në mes Kikës dhe Flamurtarit. Kurse, në të njëjtin orar luhet edhe takimi Ulpiana – Ferizaji.

Liga e Parë – XVII

Grupi A

E diele – 13:00

Onix – Vëllaznimi

(Gjyqtarët: G. Zogaj, B. Raqi, L. Statovci)

Grupi B

E diele – 13:00

Ulpiana – Ferizaji

(Gjyqtarët: I. Cërviku, S. Berisha, B. Këpuska)

Kika – Flamurtari

(Gjyqtarët: F. Tahiri, F. Rama, K. Peci)

/GazetaSheshi/