Liga e Parë vjen me përballje të nxehta, plot shtatë ndeshje interesante zhvillohen sot

512

Xhiro e 16-të në Ligën e Parë vazhdon edhe sot (e diele) me gjashtë përballje interesante, shkruan Gazetasheshi.com.

Vëmendja kryesore do të jetë padyshim në Grupin A, me ç’rast A&N e pret Dukagjinin në Korishë të Prizrenit

Po në këtë grup do të takohen gjithashtu edhe Vushtrria – Onix dhe Vëllaznimi – Malisheva

Ndërsa në Grupin B do të zhvillohen katër ndeshje, e ku veçohet përballja në mes Dardanës dhe Ulpianës. Ndërkohë në këtë grup do të takohen edhe Flamurtari – Ferizaji, Dardana – Ulpiana, Vllaznia – KEK-u dhe Kika – 2 Korriku.

Grupi A

A&N – Dukagjini
Vushtrria – Onix
Vëllaznimi – Malisheva

Grupi B

Flamurtari – Ferizaj
Dardana – Ulpiana
Vllaznia – KEK-u
Kika – 2 Korriku

Gazeta “Sheshi” do ju raportojë për çdo ndryshim rezultati në këto takime në kohë reale.

/Gazeta Sheshi/