Liga e Kampionëve, a do të jetë kjo ndeshja më speciale në short?

330

Iker Casillas mund të kthehet në Real Madrid.

Portieri legjendar, anëtar i Portos, ndihmoi ekipin e tij të kualifikohet për në Ligën e Kampionëve.

Dhe, atje mund të ndeshen pikërisht me ish ekipin e tij, Real Madrid, në fazën e grupeve nëse kështu vendos shorti që do të tërhiqet të premten, shkruan e përditshmja sportive madrilene “Marca”, përcjell “Lajmi.net”.

Por, Casillas mund të ketë punë edhe me Barcelonën si kundërshtar të njohur për të, që po ashtu është bartës i grupeve.