Leonora Jakupi viziton kullën e Jasharajve

250

Këngëtarja drenicase, Leonora Jakupi ka vizituar sot kullën e Jasharajve në Prekaz.

Jakupi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi teksa përqafon Rifat Jasharin.

Leonora Jakupi njihet se është gjithmonë prezente në moment të kujtimit të UÇK-së dhe fama e saj ka marrë hov kur pati kënduar kënëgë “A vritet pafajësia”.

Ajo vuri lule edhe tek varrezat e Jasharajve.