Leganes – Barcelona, gola dhe spektakël (VIDEO)

133

Barcelona shënoi fitore të thellë ndaj Leganes duke e mposhtur me rezultat të thellë 5:1. Lionel Messi shënoi dy gola kurse Neymar e Luis Suarez shtuan nga një. Rafinha e realizoi të pestin për kampionin. Kurse, Gabriel shënoi të vetmin gol të vendasve.

https://www.dailymotion.com/video/x4tko3d_leganes-vs-barcelona-1-5-all-goals-full-highlights-17-09-2016-hd_sport