Las Palmas-Real Madrid, ja përbërjet zyrtare

81

Las Palmas dhe Real Madrid takohen sonte në ora 20:30, në ndeshjen që zhvillohet në kuadër të La Ligas.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të skuadrave.

Las Palmas: Varas, Garcia, Lemos, Bigas, Garrido, Momo, Montoro, Roqu, Nili, Jose, Viera.

Real Madrid: Navas, Pepe, Ramos, Ronaldo, Bale, Casemiro, Carvajal, Arbeloa, Vazquez, Modric, Isco.