Largohen nga stadiumi pankartat kundër Florentino Perezit (Foto)

104

Tifozët në Bernabeu, kishin një mesazh për presidentin dhe për lojtarët në ndeshjen e djeshme:

Në banderolën e parë, që u largua nga sigurimi i stadiumit, shkruhej: “Florentino, dëgjo stadiumin dhe tërhiqu”, transmeton Gazeta Sheshi.

Banderloa e dytë iu dedikohej lojtarëve: “Për të veshur këtë fanellë, duhet të djersisni për ngjyrat e saj. Di Stefano”.

1457196027_278258_1457196294_album_grande 1457196027_278258_1457197882_album_grande 1457196027_278258_1457197884_album_grande 1457196027_278258_1457197886_album_grande 1457196027_278258_1457197891_album_grande 1457196027_278258_1457197893_album_grande

/Gazeta Sheshi/