Largimi i trajnerëve në Kosovë, dorëhiqet edhe një

Trepça assesi të gjejë rezultatet pozitive në edicionin e ri të Ligës së Parë, kurse tani ka mbetur edhe pa trajnerin e portierëve.

Enes Shosholli ka bërë publike largimin e tij nga klubi mitrovicas, duke thënë se arsyet janë personale.

“Nga sot nuk do të jem më pjesë e stafit të klubit më të madh K.F TREPÇA, për shkaqe familjare dhe obligimeve të shumta. Dua t’i falënderoj nga zemra kryesinë e klubit dhe stafin e klubit për mbështetjen dhe besimin që më dhanë gjatë gjithë këtyre viteve sa isha pjesë e klubit”, ka shkruar Shosholli, raporton Gazeta Olle.

Pas tri ndeshjeve të para, Trepça renditet e fundit me asnjë pikë të tubuar.

Image result for enes shosholli trepca