Gjashtë kube evropiane janë vënë pas Mërgim Berishës

Mërgim Berisha është njeriu i momentit në Austri dhe në Ligën e Kampionëve. Futbollisti me prejardhje nga Kosova po shkëlqen ndeshje pas ndeshje me skuadrën...

Gjashtë kube evropiane janë vënë pas Mërgim Berishës

Mërgim Berisha është njeriu i momentit në Austri dhe në Ligën e Kampionëve. Futbollisti me prejardhje nga Kosova po shkëlqen ndeshje pas ndeshje me skuadrën...

Gjashtë kube evropiane janë vënë pas Mërgim Berishës

Mërgim Berisha është njeriu i momentit në Austri dhe në Ligën e Kampionëve. Futbollisti me prejardhje nga Kosova po shkëlqen ndeshje pas ndeshje me skuadrën...

Prishtina vs Feronikeli, kuotat e bastoreve për këtë ndeshje

Xhiroja e 16-të e Superligës në futboll do të nisë të premten dhe atë me...

Mbrëmja e derbit të madh shqiptar mes Tiranës dhe Partizanit

Mbrëmja e sontme është e rezervuar për njërin prej ndeshjeve më të mira derbi në...

Deklarata “bombë” e Neymar: Dua të luaj bashkë me Messin vitin tjetër

Ata tashmë kanë luajtur së bashku për katër sezone, 2013-2017, kur të dy kishin veshur...

Ish-kampionët përballen mes vete, gjithçka që duhet të dini për këtë sfidë

Xhiroja e 16-të e Superligës në futboll do të nisë të premten, dhe atë me...

Mabetex Prishtina ngritet në pozitën e 28-të të ranglistës së UEFA-së

Klubi i kryeqytetit ka arritur të ngritet në pozitën e 28-të të ranglistës së UEFA-së,...

Rangers i Gerrard vjen me një rekord personal, pasi mposhti St Liege

Skuadra e trajnerit, Steven Gerrard e kanë fituar takimin ndaj klubit belg, St Liege dhe...

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Edenilson Bergonsi ka mbyllur vitin me një tjetër trofe në palmaret e tij. Ish-futbollisti i...

Arsenali dhe Roma nuk zhgënjejnë, “ngec” Napoli – Ja të gjitha rezultatet në Ligën e Europës

Janë mbyllur 12 ndeshjet e Ligës së Europës, të vlefshme për fazën e grupeve, të...

Klubi që nuk e njeh shtetin e Kosovës vjen për herë të tretë, tani jo si favorit

Borci i Banjallukës për herë të tretë vjen në Kosovë për të luajtur ndeshje evropiane....

Tifozët e Drenicës vizitojnë Hamitin e lënduar, futbollisti ka disa fjalë për ta

Drenica nuk e harron futbollistin e saj, Genc Hamitin. Sot, tifozët e flaktë nga Skenderaj të...