Tronditet bota, Adolf Hitler nuk ka vdekur, ja ku jeton

Në Argjentinë është zbuluar një person që mendohet se mund të jetë Adolf Hitleri. Vdekja e tij ka mbetur një mister për vite me...

Tronditet bota, Adolf Hitler nuk ka vdekur, ja ku jeton

Në Argjentinë është zbuluar një person që mendohet se mund të jetë Adolf Hitleri. Vdekja e tij ka mbetur një mister për vite me...
[td_block_social_counter facebook=”sheshimarketing” twitter=”sheshimarketing”]
- Advertisement -

10 statuja qesharake të njerëzve të famshëm (FOTO)

Ndërtimi i një statuje për shumicën është ëndërr, e nëse ajo ndodh sa jeni gjallë...

Helikopteri ndal ndeshjen, zbret nusja me dhëndrrin (VIDEO)

Terrenet sportive shpeshherë kthehen në vende ku helikopterët e ushtrisë apo ato të emergjencave civile...

A ekzistojnë në jetën reale Tomi dhe Xheri? Shikoni këtë video

Pamjet e kësaj videoje tregojnë momentet kur një mace gjuan miun, i cili është fshehur...

Si reagoi gruaja kur e pa ish të dashurin pas 30 vitesh (Video)

  Artistja Marina Abramovic ka emision të sajin ku mbledh persona të panjofshëm dhe ‘flet’ me...

Nëna Havë që ua shëron njerëzve sytë me gjuhë! (Foto/Video)

Hava Çelebiq e njohur si Nana Hava jeton në Bosnjë dhe Hercegovinë. Ajo pretendon se...

Zjarrfikësja më hot në botë, kujdes se po digjeni (Foto)

Një zjarrfikëse femër ka krijuar një ushtri të vërtetë me ndjekësit e saj në Instagram,...

Ky është shqiptari më fatlum në Las Vegas, bëhet milioner brenda një nate

Shqiptarit Fitim Mustafa nga Kërçova e Maqedonisë, i cili jeton dhe punon në SHBA i...

Paguan taksat me 300 mijë monedha si shenjë proteste (Video)

“Në këtë botë asgjë nuk është e sigurtë, përveç vdekjes dhe taksave”. Kështu deklaronte në...

Mirësevini në fshatin më të ftohtë në botë ku temperaturat zbresin në -71

Nëse keni menduar se e keni ftohtë aty ku ju gjendeni tani, atëherë vizitojeni fshatin...

Aeroplanë e helikopterë privat, vetura sportive dhe pishina: Shikoni çfarë jete luksoze bën djali i diktatorit afrikan, derisa kombi i tij vdes urie (Foto/Video)

Djali i diktatorit afrikan është ndaluar në Paris, nën akuzën për shpërdorim të parasë publike...