Lajm shumë i keq për Shqipërinë

194

Shkëlzen Gashi ka bërë të ditur se ka pësuar një lëndim në ndeshjen kundër Maqedonisë.

Shkëlzen Gashi nuk do të jetë pjesë e ekipit të Shqipërisë në vazhdim të ndeshjes së ndërprerë kundër Maqedonisë.

Edhe pse u zëvendësua dhe nuk mund të luante në minutat e mbetura, ai do të mungojë për një arsye tjetër.

Futbollisti i Colorado Rapids ka pësuar një lëndim.

“Faleminderit për mesazhet tuaja.

Për fat të keq unë jam lënduar dhe për këtë po udhëtoj për Vizita të mëtejshme Mjekesore. uroj shumë fat shokëve të mi! #Gashi #SG11”, shkroi Gashi nw Facebook.